ART / Lithographs / Silkscreen 7954240
nr 795 4240
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Carsten Engström (1941-2004), 'Clownografi', signerad-91, upplaga om 200 ex, subject size: 48x36,
SILKSCREEN (F), Carsten Engström (1941-2004), 'Clownografi', signerad-91, upplaga om 200 ex, motivets mått: 48x36
Carsten Engström, Swedish painter, born 1941, dead 2004.
1000
SEK 300
Monday December 3 2012
at 18:58:00
1/12 14:23:03
Carsten Engström
Read more about Carsten Engström