KONST / Litografier / Serigrafi 7954240
nr 795 4240
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Serigrafi, Carsten Engström (1941-2004), 'Clownografi', signerad-91, upplaga om 200 ex, motivets mått: 48x36
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 december 2012
kl 18:58:00
1/12 14:23:03
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström